Kontakti


Štore Steel podjetje za proizvodnjo jekel d.o.o.


Železarska cesta 3
3230 Štore, Slovenija

T.: 03 7805 100
E.: info@store-steel.si



GPS koordinate:
N46 13.560 / E15 17.913 (Garmin)
46.225647, 15.298171 (Google Maps)


PRODAJA

Vodja prodaje

Miran Prezelj
T.: 03 7805 148
M.: 041 917 671
E.: miran.prezelj@store-steel.si

   
Prodajni komercialist

Samo Gajšek
T.: 03 7805 152
M.: 031 650 326
E.: samo.gajsek@store-steel.si

Prodajni komercialist

Miranda Čander
T.: 03 7805 154
M.: 031 328 428
E.: miranda.cander@store-steel.si

Prodajni komercialist

Dragica Končan
T.: 03 7805 150
M.: 031 849 380
E.: dragica.koncan@store-steel.si

Prodajni komercialist

Lidija Murk
T.: 03 7805 159
M.: 041 282 122
E.: lidija.murk@store-steel.si

Prodajni komercialist

Primož Gajšek
T.: 03 7805 164
M.: 051 341 914
E.: primoz.gajsek@store-steel.si

 
Prodajna administracija

Marjan Mlakar
T.: 03 7805 158
E.: marjan.mlakar@store-steel.si

Prodajna administracija

Angela Bizjak
T.: 03 7805 157
E.: gelca.bizjak@store-steel.si
Prodajna administracija

Klavdija Jelenc
T.: 03 7805 166
E.: klavdija.jelenc@store-steel.si


NABAVA

Vodja nabave

Silva Žagar Delakorda
T.: 03 7805 170
M.: 041 212 902
E.: silva.delakorda@store-steel.si

   

TEHNIČNA PODPORA KUPCEM, PREISKAVE MATERIALA

Vodja kakovosti

dr. Brigita Koklič
T.: 03 7805 116
M.: 041 882 933
E.: brigita.koklic@store-steel.si

   

TEHNIČNA PODPORA KUPCEM, TEHNIČNO SVETOVANJE

Vodja tehničnega razvoja

dr. Miha Kovačič
T.: 03 7805 262
M.: 031 342 858
E.: miha.kovacic@store-steel.si

   

FINANCE

Pomočnik direktorja

Alfred Šarlah
T.: 03 7805 188
M.: 051 308 664
E.: alfred.sarlah@store-steel.si

   

RAČUNOVODSTVO

Vodja ekonomike in računovodstva

Neda Javernik
T.: 03 7805 180
M.: 041 922 322
E.: neda.javernik@store-steel.si

   

INFORMATIKA

Skrbnik informacijskih storitev

Vladimir Kirn
T.: 03 7805 182
E.: vladimir.kirn@store-steel.si

   

ZAPOSLOVANJE, ŠTIPENDIRANJE, OBVEZNA PRAKSA

Pomočnik direktorja

Gorazd Tratnik
T.: 03 7805 110
M.: 041 690 334
E.: gorazd.tratnik@store-steel.si

   
Skrbnik upravljanja s človeškimi viri

Marija Lukež
T.: 03 7805 112
E.: marija.lukez@store-steel.si

   

VZDRŽEVANJE

Obratovodja vzdrževanja

Matej Kač
T.: 03 7805 214
M.: 031 696 305
E.: matej.kac@store-steel.si